PASı SPREYLE NANAY GEçIRMEK: OK-151 PAS SöKüCüYü KULLANıM KıLAVUZU

Pası Spreyle Nanay Geçirmek: OK-151 Pas Sökücüyü Kullanım Kılavuzu

Pası Spreyle Nanay Geçirmek: OK-151 Pas Sökücüyü Kullanım Kılavuzu

Blog Article

Maden yüzeylerin baş düşmanı pas, aletlere, ekipmanlara ve ayrıca makine parçalarına dokunca verebilir. Her neyse ki Özkimsan Sanayi Kimyasalları cephanenizde bir tabanca sunuyor: OK-151 Pas Sökücü. Bu yoğunlaştırılmış formül pasla dokunaklı bir şekilde uğraş değer ve püskürtme yöntemiyle erinçli ve çarpıcı bir yürütüm süreci sunar. Bu kapsamlı kılavuz, metal yüzeylerdeki pası refetmek dâhilin OK-151'in sprey olarak nasıl kullanılacağını fasılaştırıyor.

OK-151'i Anlamak: Meşakkatlilü Bir Pas Temizleme Çözümü

OK-151, çeşitli maden yüzeylerdeki pas birikintilerini çözmek ve çıkarmak bağırsakin tasarlanmış yoğunlaştırılmış bir pas sökücüdür. Özkimsan'ın ürün karşı bilim verirken Asayiş Bilim Formuna (SDS) esasvurmanın önemli ögönen taşıdığını unutmamak gerekir. SDS, OK-151'in kimyasal dahişimi, potansiyel tehlikeler ve güvenli tasarruf prosedürleri hakkında kapsamlı teferruatlar sunar. SDS antrparantez OK-151'in makul metallerde yahut mukannen çmerhale koşullarında kullanılmasına bağlı sınırlamaları da belirtecektir.

Hazırlık: Püskürtmeden Önce

OK-151'i kullanmadan önce lüzumlu aletlere mevla evetğunuzdan tehlikesiz olun ve eminğe öncelik verin:

Önce Asayiş: OK-151 muhtemelen pek kimyasallar dâhilerir. Her bugün ellik, gözlük, ilgili kimyasallara münasip solunum cihazı ve goril kıyafet kabil normal Zatî Koruyucu Ekipman (KKD) kullanın.
Çallıkışma Vadiı: Dumana maruz kalmayı en aza indirmek kucakin uygun havalandırılan bir düzlük seçin. Mümkünse celi havada çkırmızıışmak idealdir.
Damlama Bezleri (İsteğe demetlı): Çevredeki alanları aşırı sutaş sıçramasından veya damlamalardan esirgemek kucakin damla bezler yahut plastik örtü kullanmayı düşünün.
Saffet Malzemeleri: Paçavralar, inatçıçı alanlar için katı bir fırça (isteğe ilişkilı) ve durulama için bir kez kaynağı gibi harbilik malzemelerini toplayın.
OK-151'in Aktarılması: Püskürtme Tabancaınızın Kurulumu

OK-151 önceden doldurulmuş bir sprey şişesinde gelmese bile kullanım kolaylığı muhtevain mütenasip bir püskürtücuzuv aktarabilirsiniz:

Amelî Sprey Şişesi: Ayarlanabilir ağızlığı olan, kimyasallara dayanıklı bir sprey şişlemesi seçin. Sprey şustalıkesinin münezzeh evetğundan ve sair kimyasal maddeler kucakermediğinden güvenli olun.
OK-151'in Aktarılması: Üreticinin tavsiyelerine uyarak gerekli miktarda OK-151 konsantresini dikkatlice sprey şmeseleesine aktarın. Uyanıklık: Kötüı solumaktan veya konsantreyi dökmekten kaçının.
Düşmanı Hedeflemek: OK-151'i Hassasiyetle Uygulamak

OK-151'i püskürtme yöntemini kullanarak çarpıcı bir şekilde nasıl uygulayacağınız dunda açıklanmıştır:

Sınav Spreyi (İsteğe Pas sökücü OK-151 püskürtme yöntemi bentlı): Renkli yahut duyarlı yüzeyler muhtevain, rastgele bir nitelik bozulmasına niye olmadığından sakıncasız tutulmak için OK-151'i değersiz, göze çarpmayan bir alanda sınav etmeyi düşünün.
Elden Tatbik: Koyu pas birikintileri derunin, sprey şkonuesini yüzeyden 6-8 inç uzakta tutun ve vasıtasız etkilenen bölgeye püskürtün.
Yüzeyin Kaplaması: Bütün paslı alanların kaplandığından sakıncasız olarak tay ve gür oranda OK-151 kez uygulayın. İhtiyaçlarınıza bağlamlı olarak püskürtme memesini zayıf bir sis veya henüz derişik bir dürüstış bağırsakin ayarlayın.
Reaksiyon Süresi: Üretici tarafından belirtilen süre boyunca OK-151 çözümünün sihrini göstermesine mezuniyet verin. Reaksiyon süresi pasın şiddetine bağlamlı olarak değişçilikebilir.
Hasımı Silahsızlandırmak: Pası Temizlemek ve Ayıklamak

Reaksiyon süresi tamamlandıktan sonrasında:

Karıştırma (İsteğe Destelı): İnatçı pas karınin, çözeltinin beklemesine ruhsat verdikten sonrasında yüzeyi sıkıntısızçe çalkalamak bâtınin bek bir fırça kullanın. Bu inatçıçı pas parçkederklarının gevşemesine yardımcı olur.
İyice Durulayın: OK-151 sözıntılarını ve gevşemiş pas parçzehirklarını gidermek ciğerin tüm düzlükı akman suyla bir güzel durulayın.
Nötralizasyon (İsteğe Sargılı): Kabartma tozu çözeltisiyle yahut ticari bir nötrleştiriciyle nötrleştirmenin mukteza olup olmadığını yakalamak bâtınin SDS'ye veya üreticinin talimatlarına faln.
Kurutma: Elan aşkın kullanmadan veya saklamadan önce, sorunlenmiş yüzeyin silme kurumasını bekleyin.
Savaşın Ötesinde: Pas Önleme İpuçları

Boyama yahut şümul: Gelecekteki pas oluşumunu en aza indirmek karınin temizlenmiş mühür yüzeyi pas önleyici bir boya yahut şümul ile boyamayı veya kaplamayı düşünün.
Rutubet Yoklamaü: Mühür nesneleri olanaklı evetğunca kuru ortamlarda saklayarak neme sunulan kalmayı en aza indirin.
Ahenkli Hizmet: Maden yüzeyleri pas belirtileri açısından muntazam olarak inceleyin ve henüz bir tomar hasarı önlemek karınin derhal karışma edin.
OK-151 Spreyin Gücü: Pas Temizlemede Kullanışlı Bir Çözüm

OK-151 püskürtme yöntemi, çeşitli mühür yüzeylerdeki pasla mücadelede hızlı ve keskin bir yolculuk sunar. Emniyetliğe öncelik vermeyi, üreticinin talimatlarını kovuşturma etmeyi ve ürünü tetik bir şekilde uygulamayı ihmal etmeyin.

Report this page